Klasyczna elegancja

40 kilometrów od Zielonej Góry, w samym środku lasu, niemal nad brzegiem jeziora – właśnie w takich okolicznościach powstało nasze ostatnie wnętrze, które łączy w sobie nowoczesność z klasyczną elegancją. Projekt domu zakładał całkowite przearanżowanie dotychczasowej przestrzeni.

W miejscu otwartego przedsionka stworzyliśmy przestronny hol. To tu zaczyna się cała historia – goście mogą skorzystać z łazienki, przejść bezpośrednio do stadniny koni, na teren basenu albo dostać się do części mieszkalnej.

Głównym punktem domu jest jednak salon, który powstał z połączenia trzech dotąd zamkniętych stref. W ten sposób w jednej przestrzeni udało nam się znaleźć miejsce zarówno dla części jadalniano-kuchennej, relaksu przy kominku i strefy wypoczynkowej z pianinem. We wnętrzu zostały zastosowane neutralne barwy i drewno, które dopełniają nowoczesne detale w postaci lamp i velvetu. Udało nam się zmienić formę użytkowania dotychczasowej przestrzeni i wprowadzić do wnętrza elementy, które przywodzą na myśl najpiękniejsze realizacje z pierwszej połowy XIX wieku ze względu na kontekst budynku-dworku. A to wszystko w połączeniu z nutką współczesności.


KlientMłoda para inwestorów prywatnychUsługiProjekt wnętrz koncepcyjny i wykonawczy, wizualizacje 3D, inwentaryzacjaRok2020

Privacy Preference Center