Subtelny kontrast do wynajęcia

Subtelny kontrast, czyli 37m2 współczesnego designu do wynajęcia w samym sercu Zielonej Góry. Projekt małego mieszkania przygotowaliśmy specjalnie dla osób poszukujących ciekawego lokalu zarówno na krótszy, jak i dłuższy okres czasu w Winnym Grodzie.

Ozdobą części kuchennej jest delikatna wyspa na stalowych nóżkach i ryflowanym frontem, a także oświetlenie Modern Ball od AQform. Salon dopełniają natomiast miękkie tkaniny, ciepła jodełka na podłodze, panele ścienne 3D i nowoczesny, szynowy system oświetleniowy. Projektując postawiliśmy na połączenie bieli, beżu z wyrazistym kontrastem. Grafit i matowa czerń o różnych teksturach stanowiące tło dla całej aranżacji udowadniają tu, że ciemne odcienie nie są zarezerwowane wyłącznie do mocnych, męskich wnętrz. Jest wręcz przeciwnie. Zestawiając je w odpowiedni sposób jesteśmy w stanie dodać lekkości i dodatkowej przestrzeni nawet w pomieszczeniach o bardzo małym metrażu.


KlientInwestor prywatny / apartament do wynajęcia UsługiProjekt wnętrz koncepcyjny i wykonawczy, wizualizacje 3DRok2020Metraż37 m2

Privacy Preference Center